Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajı

ERKEK KARDEŞE DOĞUM GÜNÜ MESAJI

Sayfanın Konusu;Erkek Kardeşe doğum günü Mesajı,doğum günü mesajı,erkek kardeşe doğum günü mektubu,kardeşe doğum günü mesajları facebook,doğum günü mesajları,erkek kardeşe komik doğum günü mesajı,erkek kardeşe doğum günü mesajı uzun,erkek kardeşe doğum günü hediyesi,

Erkek kardeşe doğum günü mesajı

Erkek kardeşe doğum günü mesajı

-Doğum günün kutlu olsun canım erkek kardeşim. Allah hep gönlüne göre versin, mutlu yıllar.
-Sana daha nice mutlu yıllar, ömür boyu huzurlu, stressiz ve mutlu bir yaşam diliyorum. Doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek kardeşim.
-Yılların sormadığı, yolların yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dilerim. Doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek kardeşim.

Erkek kardeşe doğum günü sözleri

Erkek kardeşe doğum günü sözleri

-Senin sevginin yeri gönlümde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun canım erkek kardeşim.
-Bugün tüm dileklerinin gerçek, geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olsun bitanecik erkek kardeşim! Mutlu yıllar..
Dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik erkek kardeşim!www.Bilgisozler.com
Seni çok seviyorum. Bugün her gününden daha özel ve güzel geçsin sevgili erkek kardeşim. Doğum günün kutlu olsun.

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın