Cuma Kısa Mesajlar

Cuma günü  için en  güzel kısa mesajlar

Not Yorum yapmarmısınız.

CUMA MESAJLARI (25 TEMMUZ 2016)

**Ya Rabbim; sana açılan elleri, sana yönelen gönülleri, yalnızca sana bükülen boyunları, sana yalvaran dilleri boş çevirme. Cuma gününüzün hayırlı geçmesini dilerim.

Cuma sözleri

Cuma sözleri

**Allah’ım gönlümün tesbihinde umut boncukları dizdin tane tane ve ben her çekişte af dileyerek sana sığınıyorum. Sen affedicisin ve af dileyenleri affetmeyi seversin. Bizleri de affet! Cumanız mübarek olsun.

**Gülün en güzeli baharın başında çiçek verenidir. Dostun güzeli ise vefası uzun sürendir. İnsanın özeli, umulmadık anda selam gönderendir. Allah’ın selamı, rahmeti ve Bereketi üzerinize olsun. Cumanız mübarek olsun.

**Ey kapıları açan Allah’ım, bize kapıların en hayırlısını aç. Ey halden hale çeviren Allah’ım, halimizi en güzel hale çevir. Yarabbi! Bizleri senden, dilimizi duadan, kalbimizi Kur’an-ı Kerim’den, amellerimizi hayırdan ayırma. Amin. Hayırlı Cumalar.

**Cumanız mübarek olsun. Gününüz maddi ve manevi anlamda aydınlık, gönlünüz hoş olsun. Sizi kedere, üzüntüye sevk edecek ne kadar olumsuzluklar varsa sizden her daim uzak olsun. Allah sonumuzu hayretsin. Kurtuluşa erenlerden eylesin. Amin.

**Cennet bahçelerinin gülleri yüzünüze, bülbüllerin nağmeleri dilinize, Allah sevgisi gönlünüze, bu güzel günün bereketi üzerinize olsun. Hayırlı, nurlu cumalar.

Cuma sözleri

Cuma sözleri

**Bir dua gönderiyorum hepinize sağlık, mutluluk, huzur olsun. Sevdikleriniz yanınızda dünyanız barış dolu olsun. Allah’ın selamı üzerinize olsun. Hayırlı cumalar dilerim.

**Allah’ım, nerede kin varsa, oraya sevgi götürme gücünü ver bize. Allah’ım, nerede darılma varsa, oraya barış götürme gücünü ver bize. Allah’ım, nerede inkar varsa, oraya iman götürme gücünü ver bize. Hayırlı cumalar.

**Ey Rabbimiz; bugün de sana kul olarak el açıyoruz. Bugün bütün şerleri bizlerden uzak eyle, belalardan bizleri koru. Mutlulukları, huzurları ve güzellikleri hayırlı bir şekilde ver ve bizi bugün sevdiklerimizden ayrı koyma. Hayırlı cumalar dilerim.

**Bizi dostlarına dost, düşmanlarına düşman olanlardan ve sabreden ve şükredenlerden eyle, işinde sebat eden, nimetine şükreden, ibadetini güzel yapan, doğru konuşanlardan eyle Ya Rabbim. Amin. Hayırlı cumalar.

**Ne yaprağınız kurusun ne gülünüz solsun, her tuttuğunuz altın olsun. Avuçlarınız semada dudaklarınız duada olsun. Her an ve her gün dualarınız kabul Cumanız mübarek olsun…

DİĞER CUMA MESAJLARI
Resimli Cuma Mesajı  ,,,Cuma Günü Duaları ,,,,Cuma Günü Hareketli Resimler  ,,Cuma Kısa Mesajlar

NOT : Konu ve Site Hakkında Yorum Yaparmısınız Rica Ediyoruz

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın