Komik Evlilik Teklifi Fikirleri

KOMİK EVLİLİK TEKLİFİ FİKİRLERİ ÖRNEKLERİ
komik-evlilik-teklifi-sozleri
“Komik Evlilik Teklifi” Fikirleri

46.    Neden sevgilimle evlenmek istiyorum sorusunun cevabı olarak, 10 neden listesi yapın. Bir kalabalığın önünde ona bunları okuyun, veya onları telgraf, kurye, e-mail yoluyla her gün bir tanesi olacak şekilde ve evlilik teklifiniz en son kartta siz de okuduğunda yüzükle yanında olacağınız şekilde gönderin.
47.    Gerçekten sürpriz ister misiniz? Büyük bir buzdolabı kutusunun alt kısmını (tabanını) kesin. Kağıt ve kurdele ile sarın ve süslü bir kart takın “Bu hediye paketinin içinde senin için bir ömür boyu için hazırlanmış hediye var” yazın ve Onun ofis veya ön kapısına koyu, tabii kutunun içinde kendiniz olun.
48.    Her zaman yediği bir kraker, çukulata, cornflakes kutusunun içine evlilik yüzüğünü koyun.
49.    Onun favori romantik filmini öğrenin, birlikte seyredin ve final için kendi romantik sahnenizi hazırlayın. Film bittikten sonra beyaz bir limuzin veya özel süslenmiş bir faytona binin, harikulade çiçek buketleri, çikolata sepeti arasında elini tutarak yüzüğü verin.
50.    Başka bir komik film önerisi? En sevdiğiniz şarkıları evin dışında duyulacak şekilde bir sistem kurarak ayarlayın. Evine geldiğinde romantik şarkılarınız çalarken siz de şarkının klibine uygun giyinerek kapının önünde yüzüğünüzle evlilik teklinizi yapın.
EVLİLİK TEKLİFİ İLE İLGİLİ DİĞER KONULAR
Evlilik teklifi fikirleri ,, Unutulmaz evlilik teklifi fikirleri ,, sonbahar kış evlilik fikirleri ,,Komik evlilik Fikirleri ,,Evlilik teklifi sözleri ,,Evlilerden gelen evlilik fikirleri ,,
Not: Sizlerde Evlilik teklifi Fikirlerinizi bizlerle Paylaşırmısınız

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın