Kocaya Sevgi Mesajları

KOCAYA GÜZEL SEVGİ MESAJLARI

Kocaya sevgi mesajları,kocaya güzel sözler,kocaya sevgi dolu mesajlar,kocaya söylenecek aşk sözleri ,evliler için aşk sözleri,kocaya nasıl cilve yapılır,kocaya güzel sözler facebook,kocaya güzel sözler resimli,kocaya mektup,kocaya güzel sözler kısa,kocaya sitemli sözler,

-Hayat ne gariptir; birini seversiniz önce aşkınız olur, sonra aşkınızı onula paylaşırsınız sevgili olur, sevgi artıkça kalp yerinde duramaz nişanlı olur ve finale gelinir ömür boyu mutluluğun kocan olur.
-Ey kocacığım bak benden uzakta başka kadınlara bakarsan, ben yokum diye rahat rahat davranırsan, aradığımda sürekli toplantı yaparsan yemin ederim seni kör bıçakla keserim.
-Bana kimlerin senin gibi baktığını bilmiyorum ama ben sana baktığım gibi kimseye bakmadım güzel kocam benim.
-Eş dediğin insanın hayatıdır aslında, eş bir hayatı iki bedende yaşamaktır. Sen benim hayatımın anlamı oldun, hayatta her zaman destekçim ve beni düşünen oldun. Seni çok seviyorum canım kocam.
kocaya-ask-mesajlari-İnsan önce annesini sonra babasını severmiş ama evlendikten sonra ömürlük seveceği bir insan daha olurmuş. Eve işte o ömür boyu seveceğim insan sensin benim güzel kocam.www.bilgisozler.com
-Kocaya güzel sözlere ne gerek var, o romantiklikten anlamaz, ona tasarruf et ona bu en büyük romantikliktir.
Eğer bir kocan varsa kocaman yürekli bir koruyucun var demektir, eğer kocan varsa sıcacık bir ailen var demektir ve eğer kocan varsa sevgin, aşkın, sol yanın var demektir.
-Ben seninleyken ağladım ama gözlerime yaş dolmadı, yürüdüğüm yollarında engel kalmadı,kalbime sus dedim olmadı, benim kalbim sana hiç doymadı.
-Bugün tencerem de buram buram sevgi var, yanında bir tutam mutluluk var, içecek olarakta aşk şarabı var. Soframda sevgili olarakta sen varsın bitanem. Erken gel seni seviyorum.
-Canım kocacığım sana bir şey itiraf etmek istiyorum eğer sevmeye senden başlamasaydım herkesi sevebilirdim.
-Bak kocacığım seni seviyorum sana aşığım ama aşkın gözüne güvenip de bana yanlış yapma aşkın gözü kör olabilir benim iki gözümde gayet sağlam. Mesajı geç okudun ne yapıyordun.
-Günler, aylar, yıllar geçse de gönül sana doyar mı? Senin için çarpan bu kalbim sensiz hiç atar mı? Bu gözlerim seni gördü başka göz arar mı? Benim canım kocam seni seviyorum.

*Kocaya Sevgi mesajları ,, Kocaya güzel Reimli sözler ,,Kocaya aşk mesajları ,,

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın